Wiadomości: First Looks

First Looks

2011-03-02 09:02:25 - Lex - źródło: ComicsContinuum

Pierwsze zwiastuny marca przed Wami, a wśród nich między innymi premierowy numer Annihilators, który szczególnie polecam Waszej uwadze.

5 Ronin #1
Scenariusz: Peter Milligan
Rysunki: Tomm Coker

5 książek, 5 bohaterów, jedna niezapomniana historia herosów doprowadzonych na skraj ich możliwości. XVII-wieczna Japonia, czas samurajów, roninów i gejsz. W ten czas trafiają Wolverine, Pyslocke, Punisher, Hulk i Deadpool. Zobacz ich takimi, jakimi nigdy ich nie widziałeś. Każde z nich zostało skrzywdzone przez tyrana, każde z nich poprzysięgło zemstę!

5_ronin_1@m.jpg 5_ronin_1@a_1.jpg

5_ronin_1@1_fl.jpg 5_ronin_1@2_fl.jpg 5_ronin_1@3_fl.jpg 5_ronin_1@4_fl.jpg


Annihilators #1
Scenariusz: Dan Abnett, Andy Lanning
Rysunki: Tan Eng Huat, Timothy Green II

Part 1 of 4

Imperator Shi'Ar, GLADIATOR! Uosobienie prawa Kree, RONAN! Obrońca Wszechświata, QUASAR! Herold Galactusa, SILVER SURFER! BETA RAY BILL! (on nie potrzebuje tytułów) Najpotężniejsi wojownicy kosmosu jednoczą siły w walce z przerażającymi Dire Wraiths! Tymczasem ulubieńcy tłumów, jedyny w swoim rodzaju duet, GROOT i ROCKET RACOON, udają się na zasłużony wypad po ocaleniu Wszechświata. Drżyj, Galaktyko, gdyż nadchodzą i ciągną za sobą akcję i dużo klepania po mordach!

annihilators_1@m.jpg annihilators_1@a_1.jpg

annihilators_1@1_fl.jpg annihilators_1@2_fl.jpg annihilators_1@3_fl.jpg annihilators_1@4_fl.jpg
annihilators_1@5_fl.jpg annihilators_1@6_fl.jpg annihilators_1@7_fl.jpg


Astonishing Thor #3
Scenariusz: Robert Rodi
Rysunki: Mike Choi

Part 3 of 5

Asgard w ruinach. Grey Gargoyle atakuje. Szuka jabłek Idunn, dających nieśmiertelność bogom. Nic go nie powstrzyma przed zrealizowaniem celu, którego od tak dawna pożąda. W upadłym mieście zamienia w kamień każdego, kto stanie mu na drodze. Czy Thor da mu radę? Dodatkowo w środku historia duetu Dan Abnett i Andy Lanning!

astonishing_thor_3@m.jpg

astonishing_thor_3@1_fl.jpg astonishing_thor_3@2_fl.jpg astonishing_thor_3@3_fl.jpg
astonishing_thor_3@4_fl.jpg astonishing_thor_3@5_fl.jpg astonishing_thor_3@6_fl.jpg


  Avengers Academy #10
Scenariusz: Christos Gage
Rysunki: Sean Chen

Pierwsza historia opowiada o dniu z życia studentów, z występem gościnnym Protectora i Dr. Strange.

avengers_academy_10@m.jpg

avengers_academy_10@1_fl.jpg avengers_academy_10@2_fl.jpg avengers_academy_10@3_fl.jpg avengers_academy_10@4_fl.jpg avengers_academy_10@5_fl.jpg


Captain America and Falcon
Scenariusz: Rob Williams
Rysunki: Rebekah Isaacs

Avenger. Aktywista. Bohater. Kiedy syn starego znajomego pada ofiarą wojny gangów, Sam Wilson musi skonfrontować się ze swoją przeszłością, by ocalić przyszłość chłopaka. Ale nawet super bohater nie ocali wszystkich.

captain_america_and_falcon@m.jpg

captain_america_and_falcon@1_fl.jpg captain_america_and_falcon@2_fl.jpg captain_america_and_falcon@3_fl.jpg
captain_america_and_falcon@4_fl.jpg captain_america_and_falcon@5_fl.jpg captain_america_and_falcon@6_fl.jpg


Daken: Dark Wolverine #6
Scenariusz: Daniel Way, Marjorie Liu
Rysunki: Giuseppe Camuncoli

Daken wprowadza w życie swój plan przewrotu w kryminalnym podziemiu Madripooru... Ale najniebezpieczniejsi przestępcy na świecie nie poddadzą się bez walki!

daken_dark_wolverine_6@m.jpg

daken_dark_wolverine_6@1_fl.jpg daken_dark_wolverine_6@2_fl.jpg daken_dark_wolverine_6@3_fl.jpg daken_dark_wolverine_6@4_fl.jpg daken_dark_wolverine_6@5_fl.jpg


Deadpool vol. 2 #33.1
Scenariusz: Daniel Way
Rysunki: Bong Dazo

Wrecker sieje spustoszenie, a jedynym, który może go powstrzymać, jest Deadpool.

deadpool_vol._2_33.1@m.jpg

deadpool_vol._2_33.1@1_fl.jpg deadpool_vol._2_33.1@2_fl.jpg deadpool_vol._2_33.1@3_fl.jpg deadpool_vol._2_33.1@4_fl.jpg


Heroes For Hire vol. 3 #4
Scenariusz: Dan Abnett, Andy Lanning
Rysunki: Robert Atkins

Kto tak naprawdę pociąga za sznurki Bohaterów do Wynajęcia. Misty myśli, że wie. Jednak czy zdaje sobie sprawę, w jak wielkim jest niebezpieczeństwie? W rolach głównych: Falcon, Paladin, Misty Knight i Iron Fist.

heroes_for_hire_vol._3_4@m.jpg heroes_for_hire_vol._3_4@a_1.jpg

heroes_for_hire_vol._3_4@1_fl.jpg heroes_for_hire_vol._3_4@2_fl.jpg heroes_for_hire_vol._3_4@3_fl.jpg heroes_for_hire_vol._3_4@4_fl.jpg


Marvel Zombies Supreme #1
Scenariusz: Frank Marrafino
Rysunki: Fernando Blanco

Part 1 of 5

Byli Squadronem Supreme. Herosami wygnanymi ze swojego uniwersum do naszego. Ale naukowcy z Projektu Pegasus zarazili ich wirusem zombie.Teraz od Jill Harper zależy, czy wirus wydostanie się poza bazę. Dodatkowo Jill odkrywa, że ktoś wcześniej podzielił los Squadronu. Jej odkrycie może być kluczem do uratowania rasy ludzkiej.

marvel_zombies_supreme_1@m.jpg marvel_zombies_supreme_1@a_1.jpg

marvel_zombies_supreme_1@1_fl.jpg marvel_zombies_supreme_1@2_fl.jpg marvel_zombies_supreme_1@3_fl.jpg marvel_zombies_supreme_1@4_fl.jpg marvel_zombies_supreme_1@5_fl.jpg


Secret Warriors #25
Scenariusz: Jonathan Hickman
Rysunki: Alessandro Vitti

"Wheels Within Wheels" - Part 2: "Zodiac"

To w tym numerze poznacie odpowiedzi na takie pytania, jak: Co łączy Hydrę, Howling Commandos i Leviathana? Jak Nick Fury, Dum Dum Dugan, Baron Von Strucker, Kraken i Orion stali się członkami tej samej organizacji?

secret_warriors_25@m.jpg

secret_warriors_25@1_fl.jpg secret_warriors_25@2_fl.jpg secret_warriors_25@3_fl.jpg secret_warriors_25@4_fl.jpg secret_warriors_25@5_fl.jpg


Thunderbolts #154
Scenariusz: Jeff Parker
Rysunki: Declan Shalvey

Zanim został zmuszony do służby w Thunderbolts, tajemniczy bagienny potwór wiódł inne życie - był strażnikiem Nexusa Rzeczywistości. Stary znajomy kreatury pamięta o tym i wyswobadza Man-Thinga z Raftu, by mógł dalej robić to, co robił. Jakie niebezpieczeństwo czyha nad bagiennym potworem? Co powiedzą Thunderbolts na stratę ich ulubionej rośliny?

thunderbolts_154@m.jpg

thunderbolts_154@1_fl.jpg thunderbolts_154@2_fl.jpg thunderbolts_154@3_fl.jpg thunderbolts_154@4_fl.jpg thunderbolts_154@5_fl.jpg


Ultimate Comics Captain America #3
Scenariusz: Jason Aaron
Rysunki: Ron Garney

Captain America widział rzeczy, których nie powinien widzieć żaden żołnierz, był w miejscach, z których żaden człowiek by nie powrócił i pokonywał wrogów, których żaden inny heros by nie pokonał. Teraz w dżungli w Kambodży jeden człowiek popchnie Captaina w stronę jego ostatecznych granic, a on może już zza nich nie wrócić.

ultimate_comics_captain_america_3@m.jpg

ultimate_comics_captain_america_3@1_fl.jpg ultimate_comics_captain_america_3@2_fl.jpg ultimate_comics_captain_america_3@3_fl.jpg ultimate_comics_captain_america_3@4_fl.jpg


Wolverine: The Best There Is #4
Scenariusz: Charlie Huston
Rysunki: Juan Jose Ryp

"Contagion" - part 4

Logan myślał, że jego noc nie poszła po jego myśli, gdy był torturowany przez mężczyznę z trzytysiącletnim doświadczeniem. Odkrywa jednak, jak bardzo się mylił, gdy poznaje prawdziwy plan Contagiona.

wolverine_the_best_there_is_4@m.jpg

wolverine_the_best_there_is_4@1_fl.jpg wolverine_the_best_there_is_4@2_fl.jpg wolverine_the_best_there_is_4@3_fl.jpg wolverine_the_best_there_is_4@4_fl.jpg


Wolverine/Hercules: Myths, Monsters & Mutants #1
Scenariusz: Frank Tieri
Rysunki: Juan Santacruz

Matsuo Tsurayaba powstał z martwych, a jego jedynym celem jest zabicie Wolverine'a. A gdy okazuje się, że pomaga mu dwóch starych przeciwników Herculesa, Lew Olimpu łączy siły z Rosomakiem Kanady, by pokazać, co potrafi dwóch bohaterów najlepszych w tym, co robią.

wolverinehercules_myths_monsters__mutants_1@m.jpg

wolverinehercules_myths_monsters__mutants_1@1_fl.jpg wolverinehercules_myths_monsters__mutants_1@2_fl.jpg wolverinehercules_myths_monsters__mutants_1@3_fl.jpg wolverinehercules_myths_monsters__mutants_1@4_fl.jpg


X-Factor #216
Scenariusz: Peter David
Rysunki: Emanuela Lupacchino

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jakim cudem burmistrz Jameson pozwala na działanie superbohaterskiej agencji detektywistycznej w JEGO mieście, to teraz się dowiecie. Jonah bowiem wynajmuje X-Factor, by rozwiązać sprawę pewnego morderstwa.

x-factor_216@m.jpg

x-factor_216@1_fl.jpg x-factor_216@2_fl.jpg x-factor_216@3_fl.jpg x-factor_216@4_fl.jpg


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.